scorecardresearch

Hippernedir, hipper sunum, hipper bilgi, hipper şikayet, hipper para kazandırıyor, hipper yatırım, hipper network,

1.946 izlenme
Kategori Komedi
Eklenme Tarihi 5 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
www.hippernedir.com
Hipper A.Ş. ile gerçekten hayatlarınıza dokunulacak ve gerçekten iyi ki Hipper ile tanışmışım diyeceksiniz. Şu ana kadar bir çok ticaret, iş, network, yatırım seçenekleri denemiş ve belki de bir çoğundan bizlerinde olduğu gibi zararlar etmiş ve bu zararları telafi etmek için çok mücadele etmiş olabilirsiniz.

Lütfen ön yargısız Hipper ile ilgili sizlere bu sitede sunulan metinleri dikkatle okumanızı ve videoları izlemenizi öneririm. Daha sonra canlı destek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hipper Kazanç Fırsatına karar verdiğinizde Türkiye nin en güçlü ekibi ile birlikte olduğunuzu ve her türlü desteğin tarafımızca sizlere verileceğini bilmenizi isterim. Bu sitede sizlere sunulan Hipper fırsatına katılan herkes özgür iradesi ile karar vermektedir. Öyle bir öngörümüz olmamasına rağmen sizleri üzmeyecek bir miktar ile katılmanızı önemle hatırlatırız.

HİPPER uzun yıllar bir arada çalışan, patentli projeler üreten, birçok kurumsal firmaya yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlayan, bilişim sektöründe kendini fazlasıyla kanıtlamış profesyonel bir ekibin ortaya çıkartmış olduğu, teknolojik altyapısıyla milyonlarca üyenin aynı anda işlem yapabilmesine olanak sağlayan yeni nesil bir iş ortaklığı platformudur.

Yaklaşık 8 ay süren yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarından sonra HİPPER A.Ş. ünvanıyla 2017 şubat ayında 1.000.000 TL resmi sermayeyle kurulan şirketimiz, bu gün Smart Solution Ltd, GBC Digital Games Ltd. ve Anafis A.Ş. gibi 80 ülkede faaliyet gösteren 22 firmasıyla yıllık 5 milyar doların üzerinde cirolara ulaşan GBC Holding yatırım ortaklığı ile gücüne güç katarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Kayıt ve detaylı bilgi için; Telefon: 0533 652 38 63

BURADAN ÖN BAŞVURU YAPARAK CANLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ: hipper.club/kazanc?ref=1011

AYRICA ANKARA'DA ÇUKURAMBAR DA CANLI SUNUMLARIMIZA ÖMER DOĞAN'ın MİSAFİRİ OLARAK KATILABİLİRSİNİZ.
0533 652 38 63

Ayrıca sunum videomuzu izleyebilirsiniz.
www.youtube.com/watch?v=HHReIkQBpz8

hipper hipparacard hippercard hippernetwork hipper a.ş hipper iş sunumu hipper kazanç hipperyatirim hipper yatirim

www.hippernedir.com
www.hippernedir.wordpress.com
www.hippernedir.blogspot.com


para kazanma yolları,
ek iş,
network marketing,
borsa,
yatırım,
yatırım, hipper, borsa, coin, para, internetten para kazan, ek iş, network, marketing, para kazanma yolları,network,Etiketler